Zájezd na Slavii

V neděli 10.11.2019 jsme se vydali na „návštěvu“ SK Slavia. Měli jsme domluvenou komentovanou prohlídku zázemí stadionu a návštěvu musea SK Slavia. V podvečer jsme shlédli ligové utkání SK Slavia – FK Teplice.

Prohlídka byla velice zajímavá. Prohlédli jsme si tiskové středisko, VIP prostory pro majitele klubů, VIP prostory pro manželky hráčů, zázemí pro novináře a TV štáby. Navštívili jsme kabinu hostí (do domácí nás nepustli, protože jsou pověrčivý a zrovna neměli uklizeno), mix zónu a prostory střídaček. Mohli jsme vyzkoušet vyhřívaná sedadla na střídačkách. Velice zajímavá byla návštěva musea, kde jsou exponáty jak z historické doby, tak ze současnosti.

Navečer jsme mohli vidět ligové utkání společně s dalšími 16,5 tis.návštěvníky. Přestože domácí vyhráli 3:0, tak fotbalová úroveň zdaleka nedosahovala výkonů z ligy mistrů.

Děkuji všem zúčastněným za jejich účast a doufám, že se jim to také líbilo. Kaňkou je pár odhlášených na poslední chvíli, kvůli nimž jsme museli cenu zájezdu o 10 Kč zvýšit.

Marcel Čmelík

více fotek v plné kvalitě najdete zde (pokud chcete sdílet i Vaše fotky, pošlete mi odkaz a já je dohraji sem)

 

IMG_8667

IMG_8670

IMG_8672

IMG_8694

IMG_8706

IMG_8710