Trénink pod vedením trenérů Bohemians Praha

V úterý 3.10. se na našem hřišti uskutečnil v rámci akce „Kopeme za fotbal“ trénink dospělých pod vedením trenérů FC Bohemians Praha. Konkrétně dorazil hlavní trenér Martin Hašek a jeho asistent Dalibor Slezák. Účast našich hráčů byla samozřejmě velká, přestože se někteří nemohli z pracovních důvodů zúčastnit. Kádr jsme tedy doplnili o hráče dorostu. Trenéři měli připravenou tréninkovou jednotku na 80 minut, během níž se snažili ukázat některá cvičení a došlo i na bago. Celý trénink se snažili držet hráče ve vysokém tempu, což bylo na některých hráčích na konci tréninku znát. Během celého tréninku se snažili oba trenéři předat také spoustu zajímavých rad, které by mohli hráčům pomoci v naší soutěži.

Někteří hráči si také vyzkoušeli, jak se poskytují rozhovory novinářům, neboť součástí tréninku byla kamera a reportérka. Jakmile budeme mít odkazy na výsledky natáčení, rádi se s Vámi podělíme.

Oba trenéři byli při příjezdu připraveni a věděli kam že to přijeli. Poměrně dobře znali naší současnou situaci v naší III.třídě. Toho chtěli využít a snažili se z našeho trenéra Jardy Ungera dostat některé rady, jak střílet v zápase průměrně 5 gólů, když oni mají průměr cca 0,5 gólu na zápas. Jarda neváhal poradit, tak doufáme, že se nyní klokani v tabulce také trochu zvednou. Určitě jim to přejeme.

Po tréninku jsme navštívili místní naší klubovnu v Kotelně, kde jsme měli možnost s oběma trenéry probrat jakékoliv fotbalové téma, které nás zajímalo. Diskuse byla velice zajímavá.

Věřím, že se všem aktérům akce líbila a že byla přínosem. Poděkování patří akci Kopeme za fotbal a hlavně oběma trenérům, kteří svým vlastním, lidským a pohodovým přístupem přijeli mezi nás a podělili se o své zkušenosti.

Pár fotek najdete zde. Více, včetně videí se chystá.

Marcel Čmelík – vedoucí týmu

IMG_4392