fkmb

Přátelské utkání s FK Mladá Boleslav

Tatran Hrochův Týnec díky své účasti v akci „Kopeme za fotbal“ získal možnost sehrát přátelské utkání s prvoligovým týmem FK Mladá Boleslav. Utkání se sehraje 9.11.2017 ve 14 hod na prvoligovém hřišti v Boleslavi. Utkání budou řídit prvoligový rozhodčí.

Tatran pořádá zájezd na toto utkání. Je zamluvený autobus s kapacitou 55 (možná 57) míst. Odjezd se předpokládá 9.11. v 10:30 hod z náměstí v Hrochově Týnci (naproti zmrzlině) s jednou zastávkou v Chrudimi. Předpokládaný příjezd na stadion v Mladé Boleslavi je 12:45 hod. Utkání začne ve 14 hodin na hlavním hřišti (v případě vhodného počasí). Pokud domácí povolí, bude i prohlídka zázemí stadionu. Předpokládaný odjezd ze stadionu je v 16:30 hod. Plánujeme zastávku na večeři (Jičín). Zatím zajišťujeme vhodnou restauraci. Předpokládaný návrat do Hrochova Týnce je 20 hod.

Zveme tímto všechny příznivce fotbalu, aby jeli s námi. Pokud by se nám náhodou nepovedlo vyhrát na hřišti, tak ať alespoň vyhrajeme v hledišti. Předpokládaná cena zájezdu je 150 Kč za dopravu. Zbytek dopravy hradí Tatran. Případnou večeři si každý hradí sám. Na oběd neplánujeme žádnou zastávku a počítáme, že bude mít každý vlastní „řízek“ do autobusu.

Kapacita autobusu je omezená, stání není povoleno. V případě zájmu se hlaste u Jirky Hrabaně v Kotelně.

Za Tatran HT Marcel Čmelík