Přátelák s Boleslaví

IMG_4535

Ve čtvrtek 9.11. jsme se vypravili autobusem k přátelskému utkání do města škodovek. Autobus byl téměř plný, fanoušci nám ho pomohli zaplnit. Nálada a odhodlání bylo veliké. V areálu FK Mladá Boleslav nás přivítal manažer komunikace Jiří Koros. Vzal nás do tiskového střediska, kde nás seznámil s historií klubu a jeho úspěchy. Následně nás uvedl do kabiny hostů, abychom se mohli přestrojit na zápas. Zápas, který řídili prvoligový rozhodčí Flimmel, Nejedlo a Tvaroh, se odehrál bohužel z důvodu špatného počasí na vedlejším hřišti, které je hned vedle hlavní plochy. Domácí nastoupili do utkání v obvyklé sestavě jako k ligovým zápasům. Scházel pouze gólman Aghajev, který si plnil reprezentační povinnosti. Přestože jsme nečekali žádný vyrovnaný zápas, tak jsme již v 5.minutě prohrávali 4:0. Domácí nám celkem rychle předvedli jaký je obrovský rozdíl v rychlosti a práci s míčem. Poločasové skóre se zarazilo na stavu 14:0. Druhý poločas domácí prostřídali a zjevně polevili v nasazení a proto se nám podařilo také vstřelit dva čestné zásahy. První po kolmé přihrávce Jardy Ungera ml. zaznamenal svou životní trefu Michael Polnický. Druhý gól vznikl po střele Romana Malého, kterou domácí zablokovali a odražený míč se dostal k Vaškovi Doležalovi, který přihrál na volného Michaela Polnického a ten měl již jednoduchou práci. Druhý poločas jsme ukončili se skórem 7:2. Je nutné připomenout, že zápas se hrál na 2×35 minut a my jsme mohli střídat hokejovým způsobem. Díky tomu si zahráli všichni hráči Tatranu včetně tří gólmanů, kteří měli práce více než dost.

Po zápase jsme společně povečeřeli v nedaleké restauraci a poté se vydali na cestu zpět. Myslím, že akce byla vydařená a všem se líbila.

FK Mladá Boleslav – Tatran Hrochův Týnec 21:2 (14:0)

Branky: Komlichenko 6, Chramosta 6, Golgol 3, Mareš 2, Levin 1, Vukadinovič 1, Fabián 1, Přikryl 1 – Polnický 2

Sestava domácích: Vejmola – Klíma, Fabián, Matějovský, Komlichenko, Stronati, Levin, Mareš, Magera, Chramosta, Vukadinovič (Přikryl, Pauschek, Čmovš, Mebrahtu, Mikulec)

Sestava hostů: Popelka – Šedivý, Nevečeřal, Malý, Krušina, Friček, Fabián, Unger st., Unger ml., Doležal, Polnický (Beneš, Koucký, Hanus, Kaplan, Kološ, Kovařík, Wenig)

Bližší info též na stránkách FK Mladá Boleslav zde.