Soutěž 2017-2018

                               sezóna 2017-2018     STARŠÍ   PŘÍPRAVKA

Dat.     Den              Místo                  Odj.              I.zápas 9.00            II.zápas 10.00        III.zápas 11.00

 

14.4      so              Orel                     9.00               —–                          Krouna                     Orel

21.4.     so             H.Týnec               8.15              Chroustovice           —–                           Prosetín

28.4.     VOLNO

5.5       so             Prosetín               8.45              —–                             Bítovany                  Prosetín

13.5.   ne              Krouna                7.45              Krouna                       Proseč                    —–

19.5.  so               Orel                     8.15              Orel                            Krouna                    —–

26.5.  so              Bítovany               9.00              —–                            Orel                         Bítovany

3.6     ne              Mířetice                8.00            Mířetice                      Proseč                    —–

9.6.    so             H.Týnec                 8.15           Proseč                       —–                           Prosetín

 

 

sezóna 2017-2018       MLADŠÍ  PŘÍPRAVKA

Dat.    Den.               Místo                       Odj.                 I.zápas                      II.zápas                 III.zápas

 

14.4.   so                 Orel                        9.00                   —–                           Zaječice                Orel

21.4   so                 H.Týnec                  8.15                  Chroustovice            —–                       Prosetín

28.4.   VOLNO

5.5     so                 Prosetín                 8.45                   —–                             Zaječice              Prosetín

13.5.  ne                Krouna                   7.45                    Svratouch                 Lůže                     —–

19.5  so                Orel                         8.15                    Orel                           Svratouch            —–

26.5. so                Bítovany                 9.00                     —–                            Orel                      Bítovany

3.6.  ne                 Mířetice                  8.00                   Mířetice                      Luže                     —–

9.6. so                 H.Týnec                  8.15                   Luže                            —–                        Prosetín

 

 

 

9.9.     so                 H.Týnec                   8.15                Chrast                        —–                        Chroustovice

17.9.   ne                Svratouch                8.45                 —–                          Mířetice                 Svratouch

24.9.   ne                Chroustovice           9.15                 —–                         Zaječice                 Chroustovice

1.10.   ne               Bítovany                    8.00                Bítovany                  Rosice                       —–

7.10.   so               H.Týnec                     8.15                Svratouch                 —–                          Luže

14 – 15.10.             VOLNO                                             VOLNO

21.10.  so             H.Týnec                     8.15                Chroustovice             —–                       Bítovany