Sportovní klub Chrast – TJ Tatran Hrochův Týnec

Utkání na nekvalitním a hrbolatém hřišti v Chrasti se nám moc herně nepovedlo. Přestože jsme se hned na začátku utkání ve 3.minutě ujali vedení gólem Lištvána, tak nám to klid na kopačky nepřineslo. Vedení jsme dlouho neudrželi, když domácí po 4 minutách srovnali stav. Bohužel po půlhodině hry se zranil Jára Unger, proto jsme museli experimentovat a na střed zálohy stáhnout Honzu Lištvána. Do kabin se tedy šlo za nerozhodného stavu 1:1. Druhou půlku jsme také nezačali nejlépe a domácí nás zatlačili na vlastní polovinu hřiště. Po několika závarech v našem pokutovém území dokonce vstřelili branku a šli do vedení. Navíc musel pro zranění odstoupit Petr Blajda. Prokázali jsme však vůli po vítězství a do konce zápasu, až na posledních 5 minut jsme domácí přehrávali. Přestože to nebyl moc líbivý fotbal na který jsme zvyklý, tak se nám podařilo stav obrátit v náš prospěch. Nejprve v 70.minutě srovnal Martin Friček a v 77.minutě po rohu Lištvána, rozhodl utkání hlavou Milan Krušina. Posledních 5 minut vsadili domácí vše na útok, ale k žádné vážnější šanci se již nedostali. Vítězství bylo nakonec těžce vybojované a tím pádem o to více ceněné. Držím palce zraněným, aby byli co nejdříve fit.