Tatran Hrochův Týnec — SK Ronov n.Doubravou

Druhý domácí zápas v nové sezóně se nám sice bodově vydařil, ale obraz hry nebyl ideální. Již v 5.minutě nás hosté zaskočili v obraně a ujali se vedení 1:0. Došlo tak po několika drobných chybách v záloze a obraně. Naštěstí jsme rychle odpověděli a po centru Fabiana skóroval hlavou Polnický. Vše nasvědčovalo k dalšímu hladkému průběhu, ale soupeř odolával. Bohužel jsme neproměnili v prvním poločase několik ložených šancí. Nejprve se Fričkovi nepovedlo lobovat gólmana, následně ho gólman vychytal tváří v tvář. Až ve 38.minutě skóroval z malého vápna Červený po zpětné přihrávce Jardy Ungera. Takto skončil poločas. Ve druhém poločase jsme si opět vytvořili několik ložených šancí, kdy jsme šli sami na brankáře, ale bohužel se nám nepovedlo zavěsit. Také soupeř si vytvořil několik slibných šancí, hlavně po rohových a přímých kopech, kdy po závaru ve vápně mohl skórovat. Bohužel se nám již nepodařilo vstřelit uklidňující branku, ale soupeři naštěstí také ne, takže všechny body zůstaly doma. Domnívám se, že zaslouženě, protože ložených šancí jsme si vytvořili o něco více než soupeř. Na šance to bych to viděl tak 8:4. Nyní je důležité připravit se na další týden, kdy zajíždíme k lídrovi do Kočí.