SK Křižanovice — Tatran Hrochův Týnec

Do Křižanovic jsme jeli s obavami jak bude vypadat hřiště. Bohužel naše obavy se potvrdili. Suché léto se na hřišti dost podepsalo a to připomínalo spíše louku s minimem trávy. První část poločasu se hrálo spíše od vápna k vápnu s minimem šancí na obou stranách. Tu naší nevyužil Spilka, naopak domácí dokonce vstřelili branku, ale byl odmáván ofsajd. Domácí, kteří byli zvyklý na nefotbalový terén, nás mírně přehrávali svou jednoduchou hrou. Odměnou jim byl vedoucí gól v 36.minutě, kdy naše obrana a gólman trochu zaspali a domácí útočník toho využil. Do kabin se tedy šlo za nepříznivého stavu 1:0. Druhý poločas "z kopce" jsme začali o poznání lépe a již ve 48.min srovnal Petrlík, který utekl po pravé straně a nedal domácímu brankaři žádnou šanci. Od této doby jsme jednoznačně převzali iniciativu zápasu a postupně jsme výsledek otočili až na konečných 1:5 z pohledu domácích. Další branky přidali Krušina přízemní střelou z 22m, dále dva zásahy zaznamenal Spilka, který vždy stál na správném místě a na konci zápasu Unger ml. Přestože jsme nehráli v ideální sestavě (nemoc, pracovní povinnosti a zranění), tak povinné tři body jsme zaslouženě odvezli domů. Dokonce musel v závěru na plac trenér Unger.