SK Dřenice — Tatran Hrochův Týnec

Bohužel první utkání nám nevyšlo podle představ. Utkání rozhodl již první poločas ke kterému jsme přistoupili dost vlažně v domnění, že vše půjde samo. Opak byl pravdou. Již v šesté minutě jsme nechali na levé straně volného hostujícího hráče, který střelou z první otevřel skóre. Ani tento gól nás nedonutil k větší aktivitě a opět udeřili hosté. Po nedorozumění v naší obraně se hosté v 18.min. ujali vedení 2:0. V prvním poločase jsme si vytvořili poměrně hodně brankových příležitostí, ale ani jedna nebyla využita. Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním výsledek otočit. Šance na naší straně přibývali, ale bohužel neproměnili jsme je. Některé sólové brejky po brance volaly. Až v 55. minutě po souboji Šedivého s gólmanem jsme dostali příležitost zahrávat pokutový kop, který Krušina proměnil. O to více jsme se tlačili dopředu. Bohužel hosté z ojedinělých útoků opět korigovali střelou z dálky, která zapadla přesně do rohu naší branky. Poslední šanci na zvrácení výsledku jsme měli v 75.min. kdy po rohovém kopu Šedivého hlavičkoval do branky Nevečeřal. Posledních pět minut jsme hráli pouze dopředu za což nás soupeř potrestal svým 4.gólem. Shrneme-li fakta, tak utkání jsme si prohráli hlavně neproměněnými dobrými šancemi, kterých jsme měli více než deset. Naopak soupeř vytěžil z minima maximum. Obdržet v takovém utkání, kdy nejsme 3/4 zápasu pod tlakem 4 branky, je také moc. Ani fotbalové štěstí v podobě nějakých šťastných odrazů u nás nestálo jako u soupeře. Nevěšme hlavu, je před námi ještě 25 zápasů, máme co napravovat. Trenér Pozn: případné komentáře je možné psát dole