SK Kočí — Tatran Hrochův Týnec

Na nedělní derby do sousedního Kočí jsme jeli s respektem, což bylo vidět i v prvních dvaceti minutách, kdy jsme kazili hodně přihrávek a tím pouštěli soupeře k naší brance. V tomto úvodu si oba soupeři vypracovali po jedné vyložené šanci, které nebyly proměněny. V dalším průběhu poločasu se nám podařilo významně zpřesnit hru, čímž jsme začali soupeře přehrávat a tlačit se do dalších šancí. Skóre se změnilo ve 24.minutě, kdy Jarda Unger narýsoval kolmici mezi stopery a Jirka Petrlík dokázal na dlouhou nohu prostřelit domácího gólmana. Úvodní branka nás povzbudila a tak jsme drželi míč více na kopačkách, jak domácí. Po půlhodině hry vystřelil z dálky Adam Bureš a míč zaplul pod břevno do sítě. Do konce poločasu jsme domácím nadělili ještě jednu branku do šatny. V 45.minutě po chybě obrany domácích, kteří zpracovali náš centr z pravé strany pro Adama Bureše a ten nabídnutou šancí nepohrdl. Po změně stran se domácí pokusili s výsledkem ještě něco udělat. Párkrát se dostali před naší branku, ale buď netrefili zařízení nebo je vychytal Adam Popelka. V poslední půlhodině utkání jsme opět převzali iniciativu a přidali ještě dvě branky. Nejprve v 51.minutě docílil hattrick s chutí hrající Adam Bureš, když technicky zavěsil z velkého vápna k tyči. V 75.minutě proměnil pokutový kop po faulu na Vendu Doležala Milan Krušina. Výhra 5:0 byla naprosto zasloužená, pro snaživé domácí borce možná trochu krutá. Na druhou stranu jsme si vytvořili hodně šancí, z nichž zůstali některé nevyužité. Domácí měli šancí o poznání méně, ale žádnou využít nedokázali. Příští týden nás čeká domácí utkání s Chrastí, které začíná již v 15 hod.