Foto_Marcel_fotbal_Chrast2

Tatran Hrochův Týnec — SK Chrast

Vzhledem k podvečerní akci pro děti začalo utkání již v 15 hod. A začalo více než dobře. Přestože soupeř rozehrával, tak jsme mu brzy odebrali míč Jirkou Petrlíkem, který jej zatáhl po levé straně a přes celé malé vápno našel volného Vaška Doležala, který se nemýlil. Na časomíře byl čas 0:41, takže asi nejrychlejší gól sezóny. Po druhé jsme udeřili v 11.minutě, kdy po přihrávce Vaška Doležala střílel z dálky Adam Bureš. Krásný angličan byl rozhodčím uznán, přestože hosté reklamovali, že míč nebyl za brankovou čarou. Do poločasu jsme udeřili ještě jednou, kdy po rohovém kopu, který mířil za hranici velkého vápna na Adama Bureše a ten jej prodloužil lobem na malé vápno, vsítil hlavou Martin Friček, který přeloboval hostujícího gólmana. Hosté si za první poločas prakticky nevytvořili žádnou loženou šanci, jen se snažili ve větším počtu bránit. Druhý poločas se nesl ve stejném duchu jako ten první. Většinu času jsme měli míč na svých kopačkách a snažili se prosadit proti hostující obraně. Stejně jako v prvním poločase jsme soupeři i v tom druhém zasadili 3 údery. Nejprve skvěle hrající Adam Bureš narýsoval v 53.minutě kolmici pro Honzu Lištvána, který si sám před gólmanem uměl bez problémů poradit. Dvě minuty poté Honza Lištván zahrával přímý kop u rohového praporku. Přesný centr našel hlavu Petra Blajdy, který zamířil do volného prostoru k pravé tyči. Hezkou akci si lze přehrát na přiloženém videu, které pořídil věrný fanoušek Štěpán Popelka. Půltucet branek jsme uzavřeli v 64. minutě, kdy jsme zahrávali pokutový kop po ruce hostí ve velkém vápně. Tradiční exekutor Milan Krušina se nemýlil. Závěr utkání se již dohrával v poklidném tempu. Na závěr bych rád poděkoval všem za gratulaci a věcné dary k mému jubileu. Díky Marcel https://www.youtube.com/watch?v=8UE0jY4WHDQ https://www.youtube.com/watch?v=R91exm4j68k https://www.youtube.com/watch?v=msfsNsXgbbo