Tatran Hrochův Týnec — SK Dřenice

Na sobotní zápas v krásném počasí si našlo cestu na stadion něco málo přes 100 diváků, kterým jsme připravili nejen střelecké hody, ale i spoustu výher při slosování vstupenek. Hosté z Dřenic nastoupili k utkání v zelených dresech, takže jsme museli "najít" dresy červené. To nebyla poslední komplikace, další přišla hned ve 4.minutě, když se dostal za naší obranu hostující Libor Marek a lobem překonal našeho gólmana, který kapituloval v této sezóně po 364 minutách. Hosté se snažili poctivě bránit a vyrážet do protiútoků, což se jim docela dařilo. Nedlouho po vedoucí brance šel sám na gólmana další hostující útočník, ale tentokrát na Adama nevyzrál. Po čtvrthodině hry, kdy se nám nedařila rozehrávka a kazili jsme spousty míčů jsme se dostali do provozní teploty a začali více ohrožovat branku hostů. Několikrát jsme nastřelili tyč nebo břevno, ale vyrovnání nepřicházelo. Až ve 22.minutě vyslal kolmici Martin Friček a Vašek Doležal obešel gólmana a do prázdné branky poslal vyrovnávací gól. Do konce poločasu byl obraz hry pořád stejný. Tlačili jsme se do útoku a hosté se bránili zuby nehty a někdy i se štěstím odvraceli naše útočné snažení. Je na místě vyzdvihnout, že i hosté měli pár nebezpečných brejkových situací. Takže nakonec se šlo do poločasové přestávky za stavu 1:1. Druhý poločas začal pro nás dobře. Hned ve 49.minutě zakončil Honza Lištván bravurně přímý kop z 18m. A protože byl při chuti, tak si zopakoval vše v 53.minutě, tentokrát ze hry střelou z 20 m po asistenci Jardy Ungera. Hosté však zbraně nesložili a následně snížili po chybě naší obrany, která chtěla vyřešit bránění fotbalově a to se nepovedlo. Po zbytek zápasu jsme již na hřišti dominovali a skóre postupně navyšovali. nejprve zvýšil Petr Blajda hlavou po roku Vendy Doležala. Následně dosáhl hatricku Honza Lištván po dlouhém pase Jardy Ungera za obranu hostí. A výsledné skóre zakončil Milan Krušina z nepřímého kopu po rozehrávce Honzy Lištvána. S výsledkem musíme být spokojeni i když některé fáze zápasu jsme kazili příliš mnoho rozehrávek, čehož oslabený soupeř využíval. Příští týden zajíždíme v neděli do Krouny a jen doufáme, že bude dostatek hráčů.