IMG_2435

Tatran Hrochův Týnec — TJ Sokol Krouna

První zářijovou sobotu nás čekal pro nás neznámý soupeř TJ Krouna, který sestoupil z okresního přeboru. Do utkání jsme šli s vyčkávací taktikou, aby se soupeř ukázal. Naštěstí toho moc nebylo a postupně jsme ovládli hru. Obrana soupeře vsadila na ofsajdovou taktiku, kterou hráli již od poloviny hřiště. Proto nebylo divu, že jsme do poločasu šli nejméně 5x sami na branku. Bohužel naši střelci (kteří si nepřáli být jmenovaní) tváří v tvář gólmanovi většinou selhali. Zavěsit se podařilo pouze Fandovi Spilkovi. V 25. minutě zahrála hostující obrana rukou a následný pokutový kop s přehledem proměnil Milan Krušina. Hosté hrozili pouze výjimečně, ale jeden výpad do naší obrany završili gólem, když se naše záloha nestačila vrátit a hosté byli ve vápně v přesile. Do kabin se šlo za stavu 2:1. V druhém poločase tempo trochu uvadalo, ale šancí na naší straně bylo spousty. Nakonec se podařilo další dvě zužitkovat Benešem a Polnickým. Za stavu 4:1 jsme postupně vystřídali, tak aby si zahráli všichni. Ke konci zápasu se tím pádem hra vyrovnávala a hosté v 82.minutě pěknou střelou k tyči zkorigovali na konečných 4:2. Těší mě, že jsme si vytvořili spousty šancí, naopak produktivita našich střelců mě moc neuspokojila. Kdybychom využili alespoň 50% gólových šancí, mohlo utkání skončit podstatně větším rozdílem a nikdo by se asi nedivil. Střelci si snad gólové střely nechávají na důležitější okamžiky. Nálada po zápase byla skvělá, pivko dobré, takto by to mohlo být pořád. Trenér