TJ Horní Bradlo — Tatran Hrochův Týnec

Utkání proti prvnímu mužstvu tabulky se pro nás nevyvíjelo zrovna příznivě. Domácí měli mírnou přízemní převahu, ale do ložených šancí se nedostávali. Bohužel ojedinělá přízemní střela na branku propadla za zády našeho gólmana. Naše šance v prvním poločase byly velice ojedinělé a nebyly nebezpečné. O přestávce jsme si řekli, že soupeř je hratelný a naše šance určitě přijde. Také přišla, po přestávce jsme začali přebírat otěže zápasu a stále častěji jsme si vytvářeli šance. Bohužel nás přibrzdil v 50.min. domácí špílmachr Kroutil, který se kombinací dostal přes Kouckého až před našeho gólmana a střelou k tyči zvýšil skóre na 2:0. Ani přes nepříznivý stav jsme zápas nevzdali a stále se tlačili do brány soupeře. V 53.minutě byl náš útočník Spilka faulován ve vápně domácím gólmanem a sám z penalty korigoval výsledek. V tu chvíli domácí znervózněli, začali se věnovat spíše rozhodčímu než hře, na což doplatil domácí stoper červenou kartou. Stále jsme měli 30 minut zápasu před sebou a dost času na srovnání výsledku. To se nám povedlo až v nastavené minutě utkání, kdy po závaru v malém vápně šikovně nahrál Korbelovi střídající Vojta Wenig a bylo srovnáno. Bohužel jsme nepochopitelně nepohlídali následující rozehrávku a domácí Kroutil tečovanou střelou z 22 m šťastně vrátil vítězství na domácí stranu. Velká škoda, protože zápas byl remízový a domácí si za předvedený výkon na hřišti i v hledišti vyhrát nezasloužili. Každopádně chválím bojovnost všech našich hráčů, kteří ani za stavu 0:2 zápas nezabalili a makali až do poslední minuty. Oceňuji též přístup některých hráčů, kteří nastoupili, protože nás bylo málo, i v nepříznivém zdravotním stavu. Trenér