Tatran Hrochův Týnec — AFK Horní Jelení

Nastoupili jsme proti neznámému soupeři ze středu tabulky s taktikou co nejdéle odolávat případnému tlaku soupeře bez obdrženého gólu a pokusit se využívat brejkové situace. Soupeř ze začátku držel více míč, naštěstí jen po vápno. K naší brance jsme ho moc nepouštěli. Naopak velkým oříškem pro obranu soupeře byl rychlík Dominik Šibal, kterému se podařilo několikrát utéct hostující obraně. V 15. a 19. minutě svůj únik přetavil v branky, takže jsme si vytvořili náskok. Naštěstí jsme, jak bývá někdy zvykem, neobdrželi ihned branku. Naopak v 27.minutě Petr Nevečeřal po rohovém kopu zvýšil na 3:0. Poté zahrávali hosté penaltu po faulu Petra Blajdy. Domácí gólman Roman Pouč však penaltu chytil a tak poločas skončil 3:0. Druhý poločas jsme kontrolovali utkání a přidali jsme dvě další branky zásluhou Vendy Doležala. První plněbodové domácí utkání před slušnou návštěvou tak skončilo jednoznačnou výhrou našeho celku. Doufejme, že se nám podaří příští utkání v Rozhovicích navázat na bodové zisky.