Tatran Hrochův Týnec — TJ Orel

Utkání, kde se očekávali všechny body jsme začali dobře a hned ve 4. minutě jsme zahrávali po faulu na Šedivého penaltu. Tradiční exekutor Krušina nedal bombou hostujícímu gólmanovi žádnou šanci. Bohužel od té doby jsme si zřejmě všichni mysleli, že další góly si hosté nasází sami. Dalších 25 minut byl vidět chodící fotbal, čehož hosté využili k otočení vývoje zápasu na 1:2. Obou gólům předcházela spousta individuálních hrubek. V sestavě jsme po 20 minutách vyměnili pozice Krušiny a Tunga. Bohužel Milanovi to dnes vzadu moc nešlo, nevyhrával osobní souboje a snažil se spíše schovávat. Také bojovnost z minulého týdne byla pryč. Stále jsme nakopávali dlouhé míče, které většinou sbíral hostující gólman. Naštěstí jsme před koncem poločasu snížili Polnickým po přihrávce Ungera. O přestávce jsme si jasně naše problémy vyříkali a musím říci, že druhý poločas byl o poznání snaživější. Zároveň jsme vystřídali dva čerstvé hráče. Střídání nám umožnilo vysunout Krušinu do zálohy, kde se mu dařilo o poznání lépe. Vehementně podporoval útočné snažení, stejně jako na druhé straně Fabián a soupeř s tím začal mít problémy. To se hned projevilo našim vítězným gólem z 46.minuty, kdy skóroval po přihrávce Malého Spilka. V 53.minutě jsme po krásné akci zvyšovali Polnickým na 4:2. Třemi přesnými přihrávkami se dostal za obranu Krušina, který našel před prázdnou brankou volného Polnického. Další branku vstřelil "živou vodou pokropený" Krušina, který využil diskusi hostů o ofsajdovém postavení Polnického. Asistenci si připsal Roman Malý. Po této akci hostující asistent rozhodčího zahodil praporek a šel radši hrát. Poslední slovo měl Spilka, který se z penalty za faul na Fabiana nemýlil. Mezi námi měl štěstí, že Krušina mezitím vystřídal. V posledních minutách jsme se trochu bránili, hosté dokonce vstřelili branku, ale byl odpískán ofsajd. Body tedy zaslouženě zůstaly doma, ale předvedená hra, hlavně v prvním poločase, nebyla optimální. Nechápu, kde se ztratil zápal do hry. Myslím, že podcenění soupeře bylo velké. Trenér