TJ Sokol Žlebské Chvalovice — Tatran Hrochův Týnec

Víkendový výlet do dalekých Žlebských Chvalovic začal již v sobotu dopoledne, kdy jsem přijímal jednotlivé omluvenky. Některé zapříčiněné zraněním, bohužel jiné z důvodu jiného programu. Takže jsme odpoledne odjížděli s minimálním počtem hráčů a z toho byli ještě 2 zranění. Ale díky jim za jejich odhodlání zkusit to a pomoci týmu. Po příjezdu se spousta hráčů divila, kde že se to bude hrát, protože ve Chvalovicích byli poprvé. Bohužel se ještě více divili při odjezdu. Zápas nezačal vůbec špatně a prvních 10 minut jsme soupeře přehrávali kombinační hrou. Bohužel jsme se nedostali k žádnému zakončení. To nám však vydrželo do 15.minuty, kdy domácí dlouhým nákopem za obranu poslali do brejku hostujícího útočníka a k udivení všech útočník vsítil. Inkasovaný gól nás položil a tak se situace během dalších 15 minut opakovala ještě 2x. A těsně před koncem poločasu po závaru v malém vápně dokázali domácí zvýšit na 4:0. Druhý poločas se nesl v podobném duchu a jen díky tomu, že domácí vystřídali jsme schytali nakonec jen šestku. V tomto zápase nás srazila spousta osobních chyb, které byly vždy potrestány. Místo toho, abychom důsledně bránili a radši zakopávali balóny na zahradu, tak jsme chtěli řešit situace fotbalově nebo individuálně, což se proti houževnatým a tvrdě hrajícím domácím nevyplatilo. V druhém poločase se navíc zranil Tung a odstoupit musel i Vojta Horáček, takže jsme dohrávali "prakticky v 8 lidech v poli". Bez ohledu na debakl, který jsme utrpěli, tak mě mrzí naše chování v těchto situacích. Místo toho, abychom se podpořili, tak svalujeme vinu na druhé. Měli bychom být tým a tahat za jeden provaz i tehdy, když se nám nedaří. Ale již dle omluvenek se nedá mluvit o společném tahání. Snad si příště spravíme chuť. Trenér