TJ Bítovany — Tatran Hrochův Týnec

Do Bítovan jsme přijeli oslabeni o některé hráče základní sestavy (Šedivý, Doležal, Červený) a proto opět dostali šanci hráči širšího kádru a myslím, že v tomto utkání nezklamali, ba naopak. Jako již tradičně jsme si celý zápas vytvářeli šance, a ty neproměňovali. Kdyby byl poločas 0:5 nikdo by se nemohl divit. Proto se šlo do šaten pouze za stavu 0:1. Druhý poločas domácí více otevřeli hru a snažili se s výsledkem něco udělat. Tím se otevírala vrátka pro naše útočníky. Opět jsme si vytvořili spoustu ložených šancí. Za zmínku stojí střela Kadeřábka, kdy domácí gólman ležel uprostřed branky a střela skončila těsně vedle. Neuvěřitelné. Druhý gól jsme přidali po pěkné křídelní akci Fabiana, kdy přesně našel Kadeřábka a ten se tentokrát nemýlil. Domácí pouze ke konci zápasu zkorigovali výsledek. Do příští sezóny musíme zapracovat na finálních nahrávkách a produktivitě. Občas řešíme situace nesmyslně a zbrkle.