Tatran Hrochův Týnec — SK Tuněchody

První domácí utkání je pro mne velkým zklamáním. Do zápasu jsme vstupovali s velkým odhodláním udělat dobrý výsledek, bohužel velké odhodlání vyprchalo cca po 60 minutách. Nastoupili jsme v rozestavení 4-5-1, které mělo přinést převahu ve středu hřiště a hrozby po křídlech. Myslím, že se nám tato taktika dařila držet zhruba 25 minut, kdy jsme měli herní převahu a soupeře přehrávali. Bohužel většina šancí skončila špatným zakončením nebo zblokovanou střelou. Naše velká chuť útočit se nám málem vymstila po brejku hostí a chybě domácího gólmana, kdy se hostující útočník zjevil před prázdnou bránu a ke zděšení všech trefil pouze tyč. Bohužel jsme se nepoučili a stále se snažili tlačit dopředu, ale vracet se nám moc nechtělo, resp. nešlo. Na můj vkus jsme docela brzo začali odpadat fyzicky. Šance jsme však stále měli až se ujala střela Polnického, který překonal z hranice vápna gólmana hostí střelou k tyči. Bohužel pouhou minutu poté hosté z dalšího brejku srovnali po nedůrazném bránění, prohraném souboji a dlouhém nákopu. Běžecký souboj s našimi obránci soupeř jednoznačně a s přehledem vyhrál. Poločas tedy skončil remízou 1-1. Do druhého poločasu jsme museli střídat stopera (vyčerpání) a tím i přeskupit řady. Stejně tak jsme museli vystřídat brankáře. Soupeř svým aktivním pohybem začal získávat převahu. Naši hráči se postupem času vytráceli a náš pasivní přístup dospěl k tomu, že jsme během chvíle obdrželi dva zbytečné góly, které nás totálně srazili na zem. Následně jsme prostřídali další dva hráče a už se jen více méně snažili bránit výsledek. Hosté nakonec přidali čtvrtou branku. Ke konci utkání jsme zkorigovali na konečných 2-4. Bohužel náš velký problém byla špatná fyzická kondice, kterou běhavý soupeř využil ve svůj prospěch. Z toho pramení i nucené střídání, které bohužel nepřineslo kýžené posílení hry. Bohužel jsme se opět nevyvarovali zbytečných chyb vzadu a v brance, stejně jako zbytečných ztrát v poli po kterých nás soupeř přečísloval. Musíme těchto negativních zkušeností využít v dalších zápasech. Trenér