Tatran Hrochův Týnec — TJ Tatran Ctětín

Do tohoto utkání jsme šli s respektem k soupeři, který má ve svých řadách mladé šikovné fotbalové borce. Zřejmě díky tomuto respektu a chutí do hry jsme z utkání udělali exhibici. Vše začalo ve 14.minutě, kdy si za obranu naběhl Fabián, kterého našel dlouhým pasem Nevečeřal. 1-0. Situace se opakovala v 24.minutě, kdy nahrával dlouhý balón Polnický a skóroval Spilka. Ukázkovou akci jsme předvedli o dvě minuty poté, kdy trestný kop uprostřed hřiště rychle rozehrál doleva Jára Unger ml. na Beneše, který svou známou šajtlí předložil Spilkovi, který nezaváhal. Ke konci druhého poločasu se vyznamenal hostující brankář, který nahrál nejprve Kadeřábkovi a podruhé Spilkovi. Oba aktéři mu míč okamžitě vrátili do sítě. Poté hosté vystřídali brankáře, leč náhradník se vyznamenal hned při první dalekonosné bombě Polnického (takto jsem to měl napsat, bylo to domluveno s Polňou v kotelně) s kterou si gólman neporadil. Druhý poločas se nesl ve stejném duchu. Domácí předváděli pěknou kombinační hru, která ještě 5x vedla ke skórování. Na některé ukázkové akce Kadeřábka, Spilky a nové posily Novotného bylo radost se koukat. Nakonec jsme hostům načepovali krásnou 11. Nyní je důležité koukat se na příští zápas, který nebude vůbec lehký. Marcel